Diagnostyka

Logo Deplhi

Wyposażyliśmy nasz serwis samochodowy w nowoczesne testery diagnostyczne przeznaczone do samochodów koreańskich, japońskich i europejskich. Diagnostyka elektroniki polega na podłączeniu odpowiedniego urządzenia do centralki. Diagnosta wykorzystując oprogramowanie ma możliwość kontroli sygnałów elektrycznych w czasie rzeczywistym, porównania wartości mierzonych z wartościami rzeczywistymi, oraz kontrolę czujników wchodzących w skład danego systemu. Program umożliwia odczyt błędów aktywnych występujących w danej chwili w centralce, odczyt i kasowanie błędów zapamiętanych w centralce , odczyt i weryfikację błędów wykasowanych. Diagnostyka elektroniki poszczególnych systemów naszymi urządzeniami jest pełna i gwarantująca najwyższą jakość wykonanej naprawy. Za pomocą urządzeń mamy możliwość wprowadzenia nastawów podstawowych, programowania sterowników, wykonanie autoadaptacji sterownika, programowania i kodowania sterownika immobilajzera.

Posiadamy profesjonalne narzędzia, pozwalające nam przeprowadzić szczegółową diagnostykę (odczyt i kasowanie błędów) elektronicznych systemów instalowanych we współczesnych samochodach, m.in.:

  • wtrysk paliwa (silniki benzynowe i diesla)
  • systemy ABS, SRS, ASR, ESP, AIRBAG, EPC itp.
  • liczniki elektroniczne
  • immobilisery, auto-alarmy - automatyczne skrzynie biegów (A/T)
  • systemy klimatyzacji
Zdarza sie, że samochód gorzej odpala, stracił moc, wiecej spala, silnik przerywa pracę, nierówno pracuje silnik, a żadna kontrolka sie nie zapaliła lub zapaliła się i zgasła i nie wiadomo co naprawde może byc powodem.Takie ipodobne przypadki wymagają KOMPUTEROWEJ DIAGNOSTYKI .

Zanim oddasz samochód do mechanika i powymienia Ci metodą prób i błędów wiele części,sprawdź go na komputerze a zaoszczędzisz nerwów i pieniędzy.Każdy klient na życzenie otrzymuje wydruk z diagnostyki Zajmujemy się naprawą układów Common Rail posiadmy do tego celu profesjonalny sprzet. Specjalizujemy się w naprawach silników TDCi i dCi.

Logo Bosch

KONTAKT

Wrocław
ul. Hubska 24/26
tel. (071) 333 99 72
kom. 501 151 738
Czynne:
Pn - Pt 8.00 - 17.00
Sob - 8.00 - 14.00
Status gg 13980931
Dojazd

Pomoc drogowa 24h tel. 507 128 764